You are currently viewing Podpis Memoranda o vzájomnej pomoci a podpore

Podpis Memoranda o vzájomnej pomoci a podpore

Dnes, 22.1.2021 symbolicky na Pezinskej Babe, na polceste medzi Pezinkom a Pernekom, dve občianske združenia OZ Pernecké ONÉ a Malokarpatský banícky spolok podpísali Memorandum o vzájomnej spolupráci a podpore. Týmto sme našej doterajšej spolupráci dali oficiálny rámec.

Naša spolupráca doteraz aj v budúcnosti prekračuje rádius iba jednej obce/mesta a preto sa slávnostného podpisu memoranda zúčastnili nie len členovia oboch občianskych združení, ale i zástupcovia samospráv, a iných organizácií.

Ďakujeme za účasť a podporu primátorovi Mesto Pezinok Ing. arch. Igor Hianik, poslancovi obecného zastupiteľstva v Perneku Mgr. Lukáš Láni, za Bratislavský kraj cyklokoordinátor p. Ladislav Findl. Ďalej za SCK – Slovenský Cykloklub jeho predseda p. Michal Hladký, za Klub Slovenských Turistov – KST Ing. Marian Pavlovič, za Spolok Permon Marianka jeho predseda Roman Lehotský.

Za OZ Pernecké ONÉ memorandum podpísala predsedníčka Mgr. Zuzana Pallova a za Malokarpatský banícky spolok predseda Štefan Granec.

Zároveň sme pri podpisovaní predstavili náš prvý spoločný projekt – Náučný cyklochodník Pernek – Pezinok, na ktorý sa uchádzame o dotáciu z BRDS. Ak sa všetko poradí, tak koncom roku 2022 bude chodník otvorený a bude prepájať Pezinok a Pernek. Podrobnosti na https://cyklochodnik.sk

Držte nám palce, nech sa to podarí. ❤ Robíme to pre Vás. ❤

Pozrite si reportáž TV Pezinok o podpise memoranda :